12. Fintech & 11. InsurTech Digital Congress

27-28 września 2022 r. w The Westin Warsaw Hotel odbył się Fintech & InsurTech Digital Congress. Celem kongresu jest dyskusja na temat aktualnych trendów w rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego. Limitless Technologies po raz kolejny było Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Pierwszego dnia kongresu (27.09) Jakub Banaszkiewicz, Technical Presales Manager, Limitless Technologies przeprowadził sesję case study, w której wyjaśnił w jaki sposób Citrix Security Private Access zabezpiecza dane przedsiębiorstw przed przypadkowym ujawnieniem, jednocześnie dbając o wygodę użytkowników.

Drugiego dnia wydarzenia (28.09) Marek Piotrowicz, Head of Operations, Limitless Technologies zwrócił uwagę na zagrożenia wynikające z przechowywania dużej ilości nieustrukturyzowanych danych oraz wyjaśnił jak nad nimi zapanować za pomocą Veritas Data Insight.

Kongres zakończył się debatą na temat biznesu opartego na danych i cyfrowym życiu konsumentów, w której uczestniczył Artur Drobiecki, Head of Sales, Limitless Technologies.

Za dzisiejszymi hackerami stoją socjolodzy, psycholodzy oraz rzesza analityków, którzy korzystając z technik nieinformatycznych pozyskują różnego rodzaju dane, takie jak hasło czy adres e-mail, aby włamać się do naszych systemów i pozyskać poufne informacje. Musimy mieć zawsze z tyłu głowy, że duża ilość danych, którymi dysponujemy jest niesamowicie kusząca zarówno dla cyberprzestępców, jak i osób, z którymi mamy bezpośredni kontakt” – mówił Artur Drobiecki.

Zobacz fotorelację