Limitless Technologies Partnerem Strategicznym Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

Po raz kolejny Limitless Technologies zostało partnerem strategicznym Warsaw International Banking Summit i Insurance Forum organizowanego przez MMC Polska. Konferencja odbyła się 19-20 października w hotelu The Westin Warsaw oraz online. Jest to kluczowa pozycja na mapie branżowych wydarzeń, skupiająca najważniejszych przedstawicieli sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

Kamil Smuga, VP, CIO, Limitless Technologies wygłosił prezentację “Doświadczenie klienta (UX) fundamentem budowy pozycji lidera cyfryzacji”.

Analizując trendy rynkowe i zmieniające się preferencje klientów, wyjaśnił dlaczego UX powinien być strategicznym tematem dyskusji na poziomie C-level w bankach. Postawił tezę, że inwestycja w poprawę doświadczenia klienta daje przewagą konkurencyjną banku.
Przedstawił jak polskie banki wypadają w kontekście cyfryzacji w ujęciu globalnym (są w top 5!). Jako rezultat, przedstawił perspektywę banku jako firmy technologicznej. Bazując na doświadczeniu Limitless, wyróżnił dwa główne obszary cyfryzacji istotne na poziomie rozwoju technologicznego polskich banków – są to doświadczenie klienta i dane.