Salesforce Consulting Partner Day

2 maja 2023 w Salesforce Tower w Dublinie odbył się Salesforce ESMB Central Consulting Partner Day. Było to wydarzenie organizowane przez Salesforce dla swoich partnerów, którzy oferują usługi konsultingowe i wdrożeniowe dla swoich klientów. Celem spotkania jest prezentacja nowych rozwiązań oraz dzielenie się najlepszymi praktykami w zakresie implementacji i konsultingu Salesforce.

W evencie wzięło udział wielu partnerów oraz przedstawicieli  Salesforce — zarówno z rynku europejskiego jak i z całego świata. Limitless Technologies było jedynym polskim partnerem uczestniczącym w tym wydarzeniu! Reprezentował nas Jakub Banaszkiewicz, Operations Manager.

Podczas Consulting Partner Day dyskutowaliśmy o trendach i kierunkach w jakich powinien rozwijać się Salesforce. Ponadto, nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów z partnerami wdrożeniowymi oraz przedstawicielami Salesforce. Mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami zaczerpniętymi w trakcie odbytych wdrożeń i podyskutować z ekspertami Salesforce z całego świata.

Wróciliśmy do Polski pełni nowych pomysłów i inspiracji! Poznaliśmy wiele ciekawych trendów kształtujących rynek europejski. Z pewnością wdrożymy część z nich w naszej organizacji, aby dostarczać naszym klientom jeszcze lepsze doświadczenia.