Śniadanie biznesowe: Jak personalizować i automatyzować prospekting na dużą skalę?

11 pażdziernika 2021 w warszawskiej Hali Koszyki odbędzie się śniadanie biznesowe organizowane przez ICAN Institute. Tematem przewodnim spotkania będzie zagadnienie automatyzacji i personalizacji prospektingu na dużą skalę.

Podczas spotkania Limitless Technologies reprezentować będzie Kamil Smuga, CTO & CO-Funder Limitless Technologies, wcześniej Senior Engineering Manager w Salesforce.
W roli prelegentów wystąpią również Łukasz Mańczak Salesforce SMB Account Executive/Account Manager dla startupów w Polsce, współtwórca irlandzkiego startupu nagrodzonego wyróżnieniem ‘Boots Awards’, oraz Paweł Jaszczurowski, Co-Founder & CEO Demoboost.

Prowadzenie bezpośredniego prospektingu wiąże się obecnie z wieloma wyzwaniami.

Potencjalni klienci zderzają się codziennie z ogromną dawką informacji oraz materiałów marketingowych. Odbiorcy tych treści czują się przytłoczeni, przez co zachęcenie ich do interakcji z marką staje się niezwykle trudne. Ponadto zwiększająca się liczba konkurencji minimalizuje możliwość wyróżnienia się w branży.
Rozwiązaniem powyższych problemów jest personalizacja prospectingu.

W trakcie wydarzenia Kamil Smuga, Łukasz Mańczak oraz Paweł Jaszczurowski przybliżą proces automatyzacji i personalizacji prospectingu. Dowiemy się m.in. jak odpowiednie podejście do personalizacji prospectingu może wpłynąć na pozyskiwanie klientów oraz jak zautomatyzować ten proces przy użyciu CRM. Ponadto poznamy sposób wdrożenia tego systemu w 2 tygodnie na przykładzie firmy Demoboost.
Każda firma zajmująca się handlem B2B zyska podczas sesji wiele praktycznej wiedzy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracji na wydarzenie: https://sniadanie.ican.pl/crm/