Udział Limitless Technologies w 22. Banking Forum & 18. Insurance Forum

25-26 października 2021 r. odbyło się 22. Banking Forum & 18. Insurance Forum – dwudniowe wydarzenie zrzeszające liderów bankowości i ubezpieczeń oraz firmy technologiczne świadczące usługi dla sektora finansowego. Celem kongresu jest dyskusja na temat aktualnych priorytetów i wyzwań dla sektora oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań, które wpływają na rozwój branży finansowej.

Pierwszego dnia wydarzenia, Artur Drobiecki, Head of Sales Limitless Technologies wziął udział w debacie moderowanej przez dziennikarza i autora książek Łukasza Grassa. Tematem dyskusji były Strategie technologiczne dla rozwoju sektora finansowego. W debacie wzięli udział eksperci branży finansów oraz IT:

  • Piotr Bułka, Członek Zarządu, Generali
  • Michal Gora, Prezes Zarządu, Alfavox
  • Piotr Krawczyk, Dyrektor Zarządzający, Pion Rozwoju i Utrzymania Aplikacji, PKO Bank Polski
  • Andrzej Przewiezlikowski, Wiceprezes Zarządu, Comarch
  • Błażej Szczecki, Wiceprezes Zarządu, Bank Pekao S.A.
  • Edyta Szymczak, Prezes Zarządu, ERIF

W trakcie debaty rozmawiano o kierunkach innowacji w bankowości i ubezpieczeniach oraz zarządzaniu rozwojem technologicznym w sektorze finansowym. Ponadto dyskutowano na temat modernizacji i digitalizacji systemów centralnych/działalności operacyjnej w celu sprostania rosnącym wymaganiom klientów oraz transformacji cyfrowej opartej o sztuczną inteligencję. Na końcu omówiono potencjał technologii chmurowej oraz możliwości efektywnego wykorzystania danych.

Dowiedz się więcej