Udział Limitless Technologies w 34. Konferencji Energetycznej EuroPower & 4. OZE Power

17-18 listopada 2021 r. odbyła się 34. Konferencja Energetyczna EuroPower & 4. OZE Power – wydarzenie zrzeszające kluczowych przedstawicieli sektora energii w Polsce oraz specjalistów w zakresie nowoczesnych technologii. Konferencja stwarza okazję do dyskusji na temat najważniejszych aspektów funkcjonowania i rozwoju branży energetycznej. Porusza m.in tematy transformacji energetycznej, potencjału odnawialnych źródeł energii oraz cyfrowej metamorfozy polskiej energetyki. Limitless Technologies po raz kolejny wzięło udział w wydarzeniu jako Partner Strategiczny.

Drugiego dnia konferencji Artur Drobiecki, Head of Sales Limitless Technologies, wziął czynny udział w panelu “Nowoczesne przedsiębiorstwa energetyczne”. Wypowiedział się na temat: “Jak zapanować nad rozproszeniem danych wrażliwych?”.

“Bezpieczeństwo danych obejmuje nie tylko duże systemy zajmujące się rozliczaniem i prowadzeniem firm. To także bezpieczeństwo zwykłych, prostych dokumentów, które tworzy każdy z nas — niezależnie czy jest pracownikiem biurowym czy prezesem dużej firmy.”— powiedział Artur Drobiecki.

Spółki powoli odchodzą od tworzenia dokumentacji w wersji papierowej. Jednak mimo postępującej transformacji cyfrowej, dokumenty zawierające dane wrażliwe będą ciągle powstawały. Istnieje ryzyko, że zginą wśród masy innych plików, zostaną utracone w wyniku awarii, czy też jakaś nieuczciwa osoba pokusi się o ich przechwycenie.

Artur przedstawił rozwiązania technologiczne wyżej wymienionych problemów oferowane przez Limitless Technologies. Zaproponował narzędzia produkowane przez Citrix – VDI i Zero Trust oraz Hitachi – Content Platform, SEAL ECM i Smart Spaces.

“To nie są nierozwiązywalne problemy. W naszej ofercie znajdują się produkty, które pozwalają wyszukiwać tego rodzaju dokumenty, inwentaryzować ich treść, archiwizować oraz reagować automatycznie gdy ktoś próbuje się do nich dostać.”

Dowiedz się więcej