Udział Limitless Technologies w 35. Konferencji Energetycznej EuroPOWER & 5. OZE POWER

7-8 kwietnia 2022 r. w The Westin Warsaw Hotel odbyła się 35. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 5. OZE POWER. Jest to dwudniowe wydarzenie zrzeszające kluczowych przedstawicieli sektora energetycznego oraz specjalistów od nowoczesnych technologii. To idealna okazja do dyskusji na temat najważniejszych aspektów funkcjonowania i rozwoju branży energetycznej w Polsce. Limitless Technologies po raz kolejny wzięło udział w wydarzeniu jako Partner Strategiczny.

Drugiego dnia kongresu Błażej Janik, Business Development Manager, Limitless Technologies oraz Senior Sales Engineer, Veritas Technologies, Leonid Venglinski przedstawili prezentację na temat: “ Osiągnięcie odporności na oprogramowanie Ransomware dzięki najlepszym praktykom ochrony, wykrywania i odzyskiwania”.

“W ciągu roku odbywa się na świecie około 305 milionów ataków ransomware. Eksperci przewidują, że w najbliższych latach będzie to 1 atak co 11 sekund.” – mówił Błażej Janik

Szefowie działów IT najczęściej zmagają się z trzema podstawowymi wyzwaniami – przedstawionymi poniżej – związanymi z atakami ransomware.

  • Jak zredukować szansę wystąpienia ataku ransomware?
  • Jakie działania wykonać po ataku ransomware oraz jak szybko ograniczyć wpływ i zakłócenia naszej firmy?
  • Co zrobić, aby odtworzone dane były czyste?

Ważne jest, aby się odpowiednio przygotować i potrafić zastosować dobre praktyki w swojej firmie.

Dowiedz się więcej