Udział Limitless Technologies w posiedzeniu Rady Programowej Banking Forum

Jako Partner Strategiczny Spotkania Liderów Bankowości 24 czerwca 2021 r. wzięliśmy udział w posiedzeniu Rady Programowej Banking Forum. Mieliśmy zaszczyt dyskutować w gronie najważniejszych przedstawicieli sektora finansowego w Polsce na temat zakresu merytorycznego 22. edycji Banking Forum, która odbędzie się 26-27 października 2021 r.

Artur Drobiecki, Head of Sales, który reprezentował Limitless Technologies podczas spotkania, podkreślił istotę regulacji dotyczących zabezpieczenia nowych kanałów kanałów komunikacji:

“Zauważyliśmy wszyscy, że ostatni rok zmienił kanały komunikacyjne, zarówno z klientami jak i wewnątrz organizacji. Warto poświęcić część dyskusji przeglądowi z punktu widzenia regulacji tej sfery – czy te wszystkie nowe kanały są w odpowiedni sposób udokumentowane, archiwizowane, zabezpieczane na potrzeby regulacji takich jak #TrwałyNośnik czy MiFID II.”

Zwrócił również uwagę na kwestie dokumentowania decyzji podejmowanych przez #AI oraz wskazał ujęcia w zakresie cyberbezpieczeństwa związane z modelem pracy zdalnej i hybrydowej: ochrony banków, relacji instytucji bankowych z klientem oraz bezpieczeństwa pracy zdalnej.

 

Więcej