Udział Limitless Technologies w XIII edycji Smart City Forum

13-14 października 2021 r. odbyła się XIII edycja Smart City Forum — wydarzenia zrzeszającego specjalistów z zakresu biznesu i nowych technologii oraz przedstawicieli samorządów i podmiotów naukowych. Celem kongresu jest tworzenie miejsca spotkań, w którym przedstawiciele miast różnej wielkości dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne dla miast oraz uczą się jak wdrażać te innowacje. Limitless Technologies po raz kolejny miało zaszczyt być Partnerem Strategicznym tego przedsięwzięcia.

Firma Limitless Technologies powstała w momencie, gdy dzięki bardzo dużej adaptacji chmury, amerykańska definicja nieskończoności — sky is the limit — przestała obowiązywać. Postanowiliśmy, że niezależnie od producenta oraz typu produktów na których się opieramy, będziemy dostarczać naszym klientom wartość.” — powiedział Artur Drobiecki, Head of Sales Limitless Technologies.

W trakcie pierwszego dnia wydarzenia reprezentant Limitless Technologies wziął czynny udział w panelu “Analityka danych: więcej danych, większe ryzyko”. Przedstawił prezentację “Urząd w dobie homeoffice i chmury – jak zapanować nad rozproszeniem danych wrażliwych

Artur skupił się na zagadnieniu ochrony danych nieustrukturyzowanych we wszelkiego rodzaju urzędach. Przedstawił rozwiązania technologiczne oferowane przez Limitless Technologies, które umożliwiają odpowiednie zabezpieczenie dokumentów urzędowych – Veritas Data Insight, Citrix Zero Trust, Hitachi HCP Anywhere.

Nie jest ważne pełne zrozumienie działania tych narzędzi oraz sposób ich dostarczania. To w każdej chwili można omówić z siłami informatycznymi, z którymi podejmie się współpracę. Ważne jest to, jaką wartość możemy państwu przekazać, aby państwa dokumenty nie ulegały rozproszeniu” – powiedział.

Dowiedz się więcej