Bezpieczeństwo

Człowiek – Informacja – Technologia

 

3 najważniejsze czynniki decydujące o sukcesie organizacji, a równocześnie będące źródłem zagrożeń dla rozwój i funkcjonowanie firmy.

 

Jak działamy?

 

Posiadamy zespół ekspertów, który rozwiązuje problemy w zakresie bezpieczeństwa osobowego oraz technologicznego z uwzględnieniem aktualnych zagrożeń w cyberprzestrzeni a także sytuacji geopolitycznej.

Pracujemy z ekspertami we wszystkich obszarach bezpieczeństwa osobowego jak i technologicznego, którzy w oparciu o indywidualne audyty i testy dostosują rozwiązania dopasowane do danej organizacji oraz aktualnych zagrożeń.

Wykorzystujemy doświadczonych ekspertów: byłych oficerów służb specjalnych, specjalistów z dziedziny cyberbezpieczeństwa, łączności. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne.

Specjalizujemy się w obszarze bezpieczeństwa danych – poprzez zarządzanie, ochronę i odzyskiwanie danych w środowiskach fizycznych i cloudowych. Podstawą systemów zarządzania i ochrony danych projektowanych i wdrażanych przez nasz zespół są produkty światowych liderów technologicznych.

avatar
Piotr Zesiuk

Founder & Chief Executive Officer

avatar
gen. bryg. rez.
Maciej Materka

Chief Security Officer
Ekspert ds. bezpieczeństwa

avatar
Paula Januszkiewicz

CEO, Owner, Cybersecurity Expert, CQURE Microsoft MVP on
Security and Microsoft Regional
Director

avatar
Artur Drobiecki

VP of Sales


Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pytania? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z TobąAdministratorem danych osobowych jest Limitless Technologies Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu realizacji Umowy, wysyłki informacji marketingowych, publikacji Pana/Pani wizerunku przez Administratora. Więcej