It’s all about the people

Dlaczego u nas jest dobrze?

Jesteśmy zespołem różnych osobowości, mimo to dobrze się dogadujemy i efektywnie realizujemy wyznaczone cele. Pracujemy razem. Łączymy się w zespoły projektowe, tak by kompetencje i zainteresowania były dopasowane do projektu i Klienta.

Uczymy się od siebie. Nowe osoby, mają wsparcie w postaci dedykowanego mentora, który jest dostępny nie tylko w procesie onboardingu. Stawiamy na rozwój, definiujemy cele zawodowe i regularnie udzielamy sobie wzajemnie wskazówek. Mamy dostęp do platformy e-learningowej, dzielimy się materiałami i wiedzą. Chętnie nauczymy się czegoś od Ciebie.

Zespół Limitless
Zespół Limitless

Czy dla Ciebie też ważna jest atmosfera w miejscu pracy?

Dla nas bardzo 😉 Słuchamy się nawzajem, mamy do siebie szacunek i zaufanie, a nasze pomysły są brane pod uwagę podczas pracy na projekcie. Aż 95%* z nas, przyznało maksymalną liczbę punktów odpowiadając na pytanie o atmosferę w miejscu pracy. To dowód na to, że czujemy się dobrze w tej organizacji. Wynik cieszy, tym bardziej żę pracujemy hybrydowo z nastawieniem na home office.

Oczywiście widujemy się na imprezach integracjach i meetingach branżowych 😉 Lubimy się, a i owszem, ale szanujemy swoją prywatność. Nie piszemy do siebie po godzinach, ani w weekendy, a dzień wolny to rzecz święta.

Czy to się opłaca?

W IT zarabia się dobrze i my to wiemy 😉 Znaczna większość z nas, bo aż 82% jest zadowolonych ze swojego poziomu wynagrodzenia. Dbamy o siebie, korzystając z multisport i pakietów medycznych. Mamy też szereg innych benefitów, które i Ty docenisz.

Zespół Limitless

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z ofertami pracy lub po prostu napisz do nas. Otwarcie mówimy o stawkach i możliwościach współpracy.

Dodatki i korzyści:

ambitne zadania
kreatywne środowisko pracy
ludzie z którymi chce się pracować
dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
praca z największymi markami
szkolenia
praca z wykorzystaniem najnowszej technologii
inspirujący liderzy
praca zdalna
biuro w centrum
elastyczność
gwarancja pracy
ścieżka kariery
stabilna firma
spotkania integracyjne
niespodzianki

Chcesz do nas dołączyć? Aplikuj! 🙂