Full-Stack Developer

100-150 + zł netto/ godz. B2B

Limitless Technologies, to zgrany zespół deweloperów, inżynierów i konsultantów ​z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań technologicznych.
Jesteśmy stabilną finansowo organizacją, która szybko się rozwija i zatrudnia talenty z sektora IT.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko

Full-Stack Developer,
która stanie się częścią zespołu odpowiedzialnego za stworzenie platformy SaaS.

Współpracując z nami będziesz miał/a swobodę wprowadzania swoich pomysłów i rozwiązań. Będziesz pracował/a bezpośrednio z zespołem założycielskim, który składa się z:

  • byłych sprzedawców i managerów technologii w najszybciej rosnących firmach SaaS, którzy wspólnie połączyli siły, żeby zbudować nową kategorie SaaS,
  • przedsiębiorców/ inwestorów z doświadczeniem w tworzeniu wiodących na rynku firm i posiadających rozbudowaną sieć kontaktów i relacji biznesowych w Polsce

Aplikuj, nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich poniższych wymagań. Wspólnie będziemy się rozwijać i uzupełniać wiedzę.

Za co będziesz odpowiedzialny/a:

  • Stworzenie produktu od podstaw
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu platformy webowej SaaS (JavaScript)
  • Komunikacja z użytkownikami w ramach zmian, aktualizacji systemu
  • Tworzenie metryk umożliwiających monitorowanie systemu w celu zapewnienia stałej dostępności platformy
  • Czynny udział we wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Identyfikacja błędów i debugowanie, również w produkcji 🙂
  • Udział w tworzeniu automatycznych testów do wprowadzonego rozwiązania

Specyfika projektu:

  • Projekt greenfield – możliwość wpływu na architekturę rozwiązania
  • Zespół: 3-5 osób – stawiamy na jakość współpracy
  • 100% software development
  • CI/CD
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodyka Agile ― SCRUM
  • Code review
  • Automatyczne testy jednostkowe, testy integracyjne
  • Tworzenie dokumentacji
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Dbamy o wysoką jakość kodowania

Umiejętności i kwalifikacje:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w technologiach: JAVA, Spring, React lub Angular
  • Znajomość baz SQL lub NOSQL
  • Wiedza z zakresu wzorców projektowych
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, Messaging
  • Doświadczenie w code review, refaktoryzacji kodu oraz zagadnień związanych z CI
  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk realizacji projektów (Scrum) i narzędzi Jira/Confluence

Skills:

    • Java
    • Javascript
    • SQL
    • Spring

Oferujemy:

  • Współpracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem profesjonalistów w szybko rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji finansowej
  • Realizację projektów, które wpływają na sukces naszych klientów
  • Pracę zdalną, elastyczne godziny pracy
  • Perspektywę długofalowej współpracy, kontrakt B2B
  • Rozwój umiejętności na wielu płaszczyznach organizacji, możliwość awansu pionowego i poziomego
  • Będąc pracownikiem #2 będziesz miał duży wpływ na kształtowanie zespołu i kultury organizacyjnej
  • Pracę z najnowszymi narzędziami i technologiami
  • Meetupy technologiczne, spotkania integracyjne

Korzyści:

ambitne zadania
pakiet multisport
certyfikaty Salesforce
kreatywne środowisko pracy
pakiet medyczny
ludzie z którymi chce się pracować
dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
praca z największymi markami
szkolenia
praca z wykorzystaniem najnowszej technologii
inspirujący liderzy
praca zdalna
biuro w centrum
elastyczność
gwarancja pracy
ścieżka kariery
stabilna firma
spotkania integracyjne
niespodzianki

Szybki proces rekrutacji:

1. rekrutacja online – spotkanie z przełożonym (60 min.)

2. spotkanie z zespołem – lunch & learn (60 min.)

3. feedback/ współpraca

Zakończyliśmy proces rekrutacji

Administratorem danych osobowych jest Limitless Technologies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, numer KRS 0000836821, NIP 676-257-96-45, REGON 385893608 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procedury rekrutacyjnej. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody lub po zakończeniu procedury rekrutacyjnej. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: odo@limitless.pl. Pani/Pana dane będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku wzięcie udziału w procedurze rekrutacyjnej nie będzie mogło być zrealizowane.