Zero Trust — w trosce o bezpieczeństwo firmy i wygodę pracowników

Zero Trust — w trosce o bezpieczeństwo firmy i wygodę pracowników

Dzisiejsi użytkownicy pracują z wielu różnych miejsc, często na urządzeniach, którymi nie zarządza organizacja, w której są zatrudnieni. Ponadto zdarza się, że pracownicy są podpięci do sieci, których dział IT nie jest w stanie zabezpieczyć. Może się to przyczynić do powstania poważnych luk w strategii bezpieczeństwa. Wystarczy jedna sesja z urządzenia zainfekowanego złośliwym oprogramowaniem, aby narazić całą firmę na ryzyko. Aby zapobiec wyciekowi danych warto zainwestować w narzędzia, które nie tylko chronią dane, ale również eliminują potencjalne błędy popełnione przez użytkowników.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wystąpienia członka naszego zespołu, Technical Presales Managera,Jakuba Banaszkiewicza w trakcie kongresu FinTech & InsurTech. Jakub zaprezentował sesję case study, w trakcie której wyjaśnił jak Limitless Technologies dba o bezpieczeństwo danych, jednocześnie mając na uwadze wygodę użytkowników. Z nagrania dowiesz się również co kryje się pod pojęciem Zero Trust oraz jakie korzyści zapewnia Citrix Secure Private Access.

Podaj kod dostępu:

lub wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Limitless Technologies Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu realizacji Umowy, wysyłki informacji marketingowych, publikacji Pana/Pani wizerunku przez Administratora. Więcej