Twoja kariera w Limitless

Naszym celem jest stworzenie zespołu składającego się z ludzi ambitnych, chcących razem z nami budować firmę, ale przede wszystkim zadowolonych ze swojej pracy i pracodawcy. Szukamy specjalistów, z którymi możemy zawrzeć długofalową współpracę. Mamy indywidualne i nowoczesne podejście do ludzi, pracy i realizowanych projektów. Stosujemy innowacyjne narzędzia, które usprawniają pracę na każdym jej etapie. Jesteśmy elastyczni i damy Ci wybór do sposobu i charakteru współpracy. Najważniejsze, żeby obie strony były zadowolone 😊

Dążysz do doskonalenia swoich umiejętności technicznych?

Współpracujemy z najlepszymi, reprezentującymi wysoki poziom techniczny ekspertami. W Limitless Technologies nie będziesz sam! Będziemy Cię wspierać i podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, przy jednoczesnym zachowaniu swobody Twojego działania. Masz swoje pomysły i sugestie?  – super, lubimy kreatywność i inicjatywę. 

Chcesz budować karierę w kadrze menadżerskiej?

Limitless Technologies da Ci tą możliwość! Ciągły rozwój firmy i powiększający się zespół Developerów i Konsultantów wymaga odpowiedniej struktury. Jeżeli jesteś komunikatywny i masz dobry kontakt z ludźmi, umiejętnie planujesz pracę i dzielisz zadania, nie boisz się przy tym podejmować trudnych i szybkich decyzji – to właśnie Ciebie szukamy. Jeżeli dopiero nabywasz te umiejętności, nie szkodzi. Chęć do pracy i rozwoju będzie tu atutem. 

Pracujesz w branży IT i chcesz nabrać umiejętności w innych rolach?

W Limitless Technologies możesz sprawdzić się nie tylko w roli Developera czy Konsultanta ale i Project Managera. Dajemy Ci możliwość spróbować swoich sił w innych funkcjach. Znajdziemy dla Ciebie mentora, który wprowadzi Cię w podstawy i pokaże na czym polega praca na danym stanowisku.

Backup Engineer technologii Veritas

Junior Backup Engineer technologii Veritas

Specjalista ds. Sprzedaży w sektorze IT