Nasza misja

Jesteśmy firmą technologiczną a podstawą naszej działalności jest sprzedaż i konsulting rozwiązań IT. Jesteśmy partnerem Veritas, Citrix, Hitachi oraz SAS. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale obszar naszych działań obejmuje całą Polskę. Naszą misją jest pomoc firmom w rozwoju ich biznesu za pomocą nowoczesnych technologii. Wierzymy, że odpowiednio wdrożone rozwiązania IT mogą wnieść zarządzanie w każdej firmie na nowy, niespotykany dotychczas, wysoki poziom.

Masz do nas pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań Veritas i Citrix, które wdrażamy? Skontaktuj się z nami!

Warszawa Kraków

Sprawdź jak pracujemy z klientem

ANALIZUJEMY

W pierwszej kolejności rzetelnie słuchamy klienta, zadajemy pytania i rozpoznajemy jego potrzeby.

PROJEKTUJEMY

Ofertę „skrojoną na miarę” klienta. Prezentujemy rozwiązania, które będą odpowiedzią na wątpliwości i oczekiwania naszych cennych klientów

WDRAŻAMY

Nasz zespół ekspertów w dziedzinie zarządzania danymi zaimplementuje nowe rozwiązanie w firmie klienta i rozwieje ostateczne wątpliwości oraz w przystępny sposób zaprezentuje funkcjonalności produktu.

SŁUŻYMY WSPARCIEM

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług i komfort naszych klientów, dlatego posprzedażowo jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.