Salesforce Developer

Szukamy osoby, która podejmie się rozwoju rozwiązań i aplikacji na platformie Salesforce.

Twoim głównym zadaniem będzie custom development na Salesforce oraz integracja z usługami 3-rd party Będziesz współpracować pracować z innymi inżynierami i programistami od różnych warstw infrastruktury IT.

Dlatego dedykacja do wspólnego rozwiązywania problemów, elastyczny a zarazem prosty i zrozumiały design, tworzenie produktów o wysokiej jakości są wymagane od każdego członka zespołu.

Zakres obowiązków:

  • analiza i tłumaczenie wymagań funkcjonalnych na techniczne
  • design i budowanie kodu Apex, który będzie działał na dużej ilości danych (bulkification), będzie reużywalny oraz zgodny ze standardami praktyk branżowych (Apex Enterprise Patterns)
  • dbanie o dostarczenie rozwiązań o jak największej jakości – code coverage min. 80%,.Test driven design
  • wzięcie odpowiedzialności za prace projektowe oraz budowanie relacji z klientami i współpracownikami (cenimy osoby zmotywowane oraz tzw.self-starter)
  • usuwanie bugów, troubleshooting, deploy do produkcji

Umiejętności i kwalifikacje:

  • Apex development
  • JavaScript development
  • Lightning component development
  • Lightning design development
  • znajomość sfdx, visual code studio (lub inne IDE), git
  • doradztwo ws. najlepszego rekomendowanego rozwiązania i efektywna komunikacja z klientem
  • umiejętność rozwiązywania problemów i optymalizacji rozwiązań
  • umiejętność wykonania zadań administracyjnych na platformie, np. zarządzanie użytkownikami, ustawienia security, tworzenie ról, profili i raportów.
  • doświadczenie w designie customowych obiektów, customowych pól, picklirding to application requirements

Certyfikacje: wszystkie certyfikaty programistyczne, architektoniczne oraz produktowe są widziane jako dodatkowy plus

Oferujemy:

  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, 800-1000 zł netto/dzień +
  • pracę zdalną, elastyczne godziny pracy
  • perspektywa długofalowej współpracy, kontrakt B2B
  • meetupy technologiczne, spotkania integracyjne

Szybki proces rekrutacji:

1. rozmowa zapoznawcza, weryfikacja wiedzy technicznej (30 min.)

2. rozmowa techniczna z Klientem (1h)

3. feedback/ współpraca

Administratorem danych osobowych jest Limitless Technologies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, numer KRS 0000836821, NIP 676-257-96-45, REGON 385893608 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procedury rekrutacyjnej. Pana/Pani dane zostaną usunięte po odwołaniu przez Pana/Panią zgody lub po zakończeniu procedury rekrutacyjnej. Pana/Pani dane będą powierzane podmiotom trzecim na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu przechowywania danych osobowych na serwerze, skrzynce pocztowej oraz korzystania z usług wsparcia IT. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania, odwołania zgody, informacji jakie dane Administrator przetwarza, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przedmiotowe uprawnienia można zrealizować poprzez kontakt z Administratorem na adres e-mail: odo@limitless.pl. Pani/Pana dane będą przekazywane poza UE oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. Administrator potrzebuje Pana/Pani Danych Osobowych aby zrealizować wskazany cel przetwarzania, podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przeciwnym wypadku wzięcie udziału w procedurze rekrutacyjnej nie będzie mogło być zrealizowane.