Webinary

Jak personalizować i automatyzować prospekting na dużą skalę?

11.10.2021 | 9:00 -11:00 | Hala Koszyki, Warszawa

Prowadzenie bezpośredniego prospectingu wiąże się obecnie z wieloma wyzwaniami. Potencjalni klienci zderzają się codziennie z ogromną dawką informacji oraz materiałów marketingowych. Odbiorcy tych treści czują się przytłoczeni, przez co zachęcenie ich do interakcji z marką staje się niezwykle trudne. Rozwiązaniem powyższych problemów jest personalizacja prospectingu.

Jak profesjonalnie zabezpieczyć dane na stacjach roboczych i laptopach?

12.05 | 12:00 -13:30 | ONLINE

Ochrona danych komputerów stacjonarnych oraz mobilnych jest kluczowym elementem całego systemu zabezpieczania danych w organizacji. W przypadku ataku złośliwego oprogramowania szyfrującego samo oprogramowanie antywirusowe nie wystarczy. Jak zatem w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo danych cyfrowych? Czy regularne tworzenie kopii zapasowych punktów końcowych jest w tym przypadku jedynym niezawodnym rozwiązaniem? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w trakcie majowej debaty.

Jak zabezpieczyć dane w instytucjach finansowych?

5.03 | 12:00 -13:30 | ONLINE

Praktyczna strona backupu, bezpieczeństwo serwerów, sieci i chmury oraz problematyczne aspekty przechowywania danych to zagadnienia, które budzą szereg wątpliwości w szczególności wśród instytucji finansowych, które poza czysto operacyjnymi trudnościami związanymi z ochroną danych cyfrowych, są związane szeregiem restrykcyjnych regulacji prawnych. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku przygotowaliśmy debatę, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy. Jej celem było znalezienie rozwiązań backupowych problemów z jakimi boryka się branża finansowa.

Jak zabezpieczyć dane w administracji publicznej?

29.01 | 12:00 -13:30 | ONLINE

Obecna rzeczywistość znacząco wpływa na wzrost popularności urządzeń do wykonywania kopii zapasowych. Nie jest to trend, a konieczność i jedyny słuszny kierunek w rozwoju ochrony danych.
Stały i nieprzerwany dostęp do informacji o klientach, jak również ich bezpieczeństwo to kluczowe obszary, za które odpowiedzialne jest środowisko IT.
Zapraszamy do obejrzenia debaty dedykowanej dynamicznie nabierającemu na znaczeniu procesowi backupu. Zapewnimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i znajdziemy rozwiązania najtrudniejszych problemów.