Webinary

Jak zabezpieczyć dane w instytucjach finansowych?

5.03 | 12:00 -13:30 | ONLINE

Praktyczna strona backupu, bezpieczeństwo serwerów, sieci i chmury oraz problematyczne aspekty przechowywania danych to zagadnienia, które budzą szereg wątpliwości w szczególności wśród instytucji finansowych, które poza czysto operacyjnymi trudnościami związanymi z ochroną danych cyfrowych, są związane szeregiem restrykcyjnych regulacji prawnych. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku przygotowaliśmy debatę, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy. Jej celem było znalezienie rozwiązań backupowych problemów z jakimi boryka się branża finansowa.

Jak zabezpieczyć dane w administracji publicznej?

29.01 | 12:00 -13:30 | ONLINE

Obecna rzeczywistość znacząco wpływa na wzrost popularności urządzeń do wykonywania kopii zapasowych. Nie jest to trend, a konieczność i jedyny słuszny kierunek w rozwoju ochrony danych.
Stały i nieprzerwany dostęp do informacji o klientach, jak również ich bezpieczeństwo to kluczowe obszary, za które odpowiedzialne jest środowisko IT.
Zapraszamy do obejrzenia debaty dedykowanej dynamicznie nabierającemu na znaczeniu procesowi backupu. Zapewnimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i znajdziemy rozwiązania najtrudniejszych problemów.