Implementacja Salesforce

Podstawowa konfiguracja aplikacji

Implementacja Salesforce – usługi Limitless Technologies

 

SZYBKIE IMPLEMENTACJE

Szybka implementacja i start

Wdrożenia standardowe to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą zautomatyzować określone działania, nie inwestując przy tym w konfigurację większej liczby aplikacji. Oferujemy szybkie w implementacji, uproszczone wdrożenia – stanowią one esencję najlepszych wdrożeń oraz praktyk i dzięki nim staniesz się liderem w swojej branży.

Pierwsze kroki

Praca nad nowym projektem zaczyna się od jednodniowego warsztatu analitycznego – poznając potrzeby Twojej firmy i stojące przed nią wyzwania, wyznaczamy obszary wymagające ulepszenia, a Ty odkrywasz potęgę rozwiązań Salesforce. Kolejny krok to konfiguracja narzędzi z uwzględnieniem wniosków, do których doszliśmy podczas dyskusji. Po kilku dniach powstaje instancja testowa, którą możesz sprawdzić na wskroś, a następnie zaakceptować i rozpocząć pracę z Salesforce.

Wsparcie

Do Twojej dyspozycji pozostaje zespół ekspertów, konsultantów i specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą rozwiązać bieżące problemy.

  • Dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom.
  • Jednodniowe szkolenie z klientem.
  • Szybka konfiguracja wybranych wdrożeń.
  • Niezwłoczny start działania zaimplementowanego systemu.

 

  • Dedykowane rozwiązania dla przedsiębiorstw.
  • Praca nad projektem w cyklu dwutygodniowych iteracji.
  • Całościowe testowanie opracowywanych rozwiązań.

 

NIESTANDARDOWE WDROŻENIA

Potęga usług SaaS w pełnej odsłonie

Duże przedsiębiorstwa potrzebują nieszablonowych rozwiązań, a to oznacza bardziej złożone implementacje. Wdrożenia niestandardowe to taktyka w starciu z największą konkurencją – razem z Salesforce przygotujemy Cię do tych zmagań!

Pierwsze kroki

Wszystko zaczyna się od słowa – właśnie tak klaruje się wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązania Salesforce. Zakładamy, że Twoja firma będzie wdrażać więcej niż jedną aplikację, dlatego warsztaty analityczne potrwają co najmniej dwa dni. Duży projekt to duże wyzwanie i duży zespół, który czeka w gotowości, aby rozpocząć pracę nad projektem – będziemy z Tobą w stałym kontakcie, aby wprowadzenie w tworzony system przebiegało sprawnie, a rozwiązania w pełni się pokrywały z Twoimi oczekiwaniami. Precyzyjna analiza, a także konkretne i dopasowane rozwiązania oraz szybkie wdrożenia – właśnie tak działamy!

Wsparcie

Dedykowany zespół ekspertów zadba o każdy szczegół planowanego wdrożenia, pozostając z Tobą w kontakcie. Podczas przeprowadzania testów będziesz mieć wgląd w opracowywane rozwiązania, mając realny wpływ na finalny kształt naszej pracy.

 

INTEGRACJE SYSTEMÓW

Zintegrujemy rozwiązania, z których korzystasz

Synchronizacja narzędzi zewnętrznych

Zróżnicowane procesy biznesowe najczęściej oznaczają jedno – wiele narzędzi na kilku platformach. W tej sytuacji można co chwilę się przełączać między niezbędnymi platformami lub zlecić ich synchronizację z ekosystemem narzędzi Salesforce i połączyć kompetencje zespołów developerskiego i biznesowego. Przeznacz zaoszczędzony czas na rozwój swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą.

Dla kogo?

Dla firm operujących na różnych systemach i platformach, które chcą zautomatyzować procesy i zintegrować dostępne zasoby.

Korzyści:

Wzrost efektywności działań firmy.

Skrócenie czasu potrzebnego na obsługę różnych platform.

Szybka wymiana danych między zintegrowanymi systemami.

Przyspieszenie podejmowania decyzji biznesowych.

Przykładowe integracje: narzędzia marketingowe, sklepy internetowe, narzędzia e-commerce i systemy ERP.

Masz pytania? Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą


Administratorem danych osobowych jest Limitless Technologies Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu realizacji Umowy, wysyłki informacji marketingowych, publikacji Pana/Pani wizerunku przez Administratora. Więcej