Otwarcie nowego biura Limitless Technologies w Krakowie

6 września 2021 r. odbyło się oficjalne otwarcie biura Limitless Technologies w Krakowie. Nowa siedziba spółki mieści się na Alei Zygmunta Krasińskiego 4/17.

Na uroczystym otwarciu pojawili się członkowie krakowskiego zespołu oraz CTO i CO-Funder Limitless Technologies, Kamil Smuga. Przeprowadzono również transmisję online dla załogi z Warszawy i Kielc.

Limitless Technologies zaznaczyło swoją obecność na rynku wiosną 2020 r. Trudna sytuacja epidemiologiczna przez cały okres działalności nie przeszkodziła w rozwoju spółki. Firma gwałtownie się rozrasta, zatrudnia nowych pracowników i stale poszerza swoje kompetencje.

Kamil Smuga, CTO i CO-Founder Limitless Technologies, podkreślił jak ważnym czynnikiem w procesie rozwoju firmy jest zgrany, zaangażowany zespół:

“Podobno najlepszy moment na rozpoczęcie biznesu to czas kryzysu. Limitless Technologies odniosło sukces nie tylko dlatego, że wybraliśmy odpowiedni moment, ale także zbudowaliśmy zgrany zespół i wykonaliśmy świetną pracę dla naszych klientów. Kolejnym kamieniem milowym jest otwarcie nowego biura.”

Nowa siedziba Limitless Technologies z pewnością zaskutkuje zacieśnieniem więzi w zespole, co wzmocni współpracę w zespole i pozytywnie wpłynie na proces wykonywania zleceń.